تماس با ما

تماس با ما

توضیحات تماس با توت فرنگی :

زمینه اصلی فعالیت توت فرنگی، عرضه محصولات مختص کودکان از جمله موارد آموزشی و کمک آموزشی ، ترانه های شاد کودکانه و سرگرمی و بازی و … مناسب برای کودکان می باشد. محصولاتی که در قالب نسخه های دانلودی و انواع لوح فشرده ارائه می شود که از طریق تماس با توت فرنگی میتوانید آن را تهیه کنید.

شامل پکیج های آموزشی و مجموعه هایی از ترانه های شاد و آموزنده کودکانه را می توانید خریداری نمایید. 

با توجه به وجود آمدن تغییرات در سبک زندگی مردم و افزایش ارتباط آنها با اینترنت، خرید اینترنتی یکی از مهم ترین فعالیت های آنان شده است، به گونه ای که بسیاری از افراد برای صرفه جویی در وقت و زمان خود از طریق سایت های فروشگاهی موجود در اینترنت، اقدام به خریداری محصولات مورد نظر خود می کنند.

عدم نیاز به جابجایی و دریافت کالا در درب منزل یکی از مزیت هایی است که افراد را ترغیب به انجام خرید آنلاین می نماید. اگر می خواهید از سایت ، محصولات آموزشی توت فرنگی را برای کوچولوهای عزیز و دوست داشتنی خود خریداری نمایید، روند خرید بسیار آسان و سریع می باشد. 

 

ارتباط با توت فرنگی :

شما میتوانید نقاشی ها , کاردستی ها , عکس ها و فیلم های خود را برای ما از طریق واتساپ ارسال کنید تا ما در سایت و شبکه های اجتماعی توت فرنگی قراردهیم تا بتوانیم لحظات خوب و خوشی را در کنار یکدیگر تجربه کنیم و همچنین شما میتوانید از طریق تلفن تماس و شبکه های اجتماعی زیر با ما در ارتباط باشید.

برای تماس و ارتباط با توت فرنگی فرم زیر را پر کنید تا در صورت نیاز همکاران ما با شما ارتباط حاصل فرمایند.
  • فرم تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .