اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

به سایت توت فرنگی خوش آمدید , جهت عضویت در سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرایط و قوانین

 

 

شرایط و قوانین و مقررات تبادل نظر توت فرنگی

کاربران محترم  توت فرنگی برای داشتن محیط درخور و جلوگیری از رفتارهای نامناسب و آزار دهنده در بخش تبادل نظر و جلوگیری از بی نظمی در این قسمت رعایت نکات زیر حین فعالیت در تبادل نظر الزامی است.

مقررات زیر توسط مدیران با جدیت پیگیری و اجرا خواهد شد.  مدیران مجاز به حذف پستها و تاپیک هایی هستند که خارج از قوانین زیر باشد.

از کلیه کاربران جدید و قدیم خواهشمندیم که این مقررات به دقت مطالعه و اجرا نمایند. همچنین از کاربران پیشکسوت خواهشمندیم در راستای اهداف ذکر شده  توت فرنگی را بیشتر یاری و کاربران جدید را راهنمایی نمایند.

 

مقدمه و معرفی

بخش تبادل نظر توت فرنگی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربران موظف به پرهیز از هرگونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه  (موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای) هستند. مدیران بدون اطلاع قبلی ، نوشته ها و موضوعاتی که از این قوانین پیروی نکنند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را مسدود خواهند کرد.

 

مدیران :

افرادی هستند که بر روی تمامی بخش های مختلف تبادل نظر نظارت کرده شرایط و قوانین و مقررات را اجرا می کنند.

 

کاربران :

اعضای گرامی و محترم  توت فرنگی با نام کاربر مشخص می شوند که هر یک برای خود یک نام کاربری اختصاصی دارند.

 

سیاست های حفظ حریم شخصی

برای مجموعه توت فرنگی حفظ حریم خصوصی کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است. ما هیچ یک از اطلاعات کاربران را جهت مصارف تبلیغاتی جمع آوری نمی کنیم. همچنین تمامی اطلاعات کاربران نزد توت فرنگی محفوظ بوده و به هیچ وجه توسط دیگران در دسترس نخواهد بود. بنابراین با خیال آسوده می توانید اطلاعات پروفایل و کاربری خود را تکمیل کنید تا در زمان های مورد نیاز امکان اطلاع رسانی و دسترسی به شما وجود داشته باشد.

شماره پیامکی توت فرنگی ۱۰۰۰۹۵۸۹ بوده و تنها با این شماره اطلاع رسانی پیامکی انجام می شود.

 

شرایط و قوانین کلی

۱ – جهت استفاده کامل از توت فرنگی باید با مطالعه قوانین و مقررات عضو توت فرنگی شوید. عضویت در توت فرنگی کاملا رایگان است و کاربران بعد از ثبت نام موظف به رعایت تمامی قوانین می باشند.

۲ – استفاده از تصاویر و کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه در بخش نظرات و نام کابری و…، غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد. در صورت هرگونه تکرار، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.

۳ – از ثبت نام با نام های کاربری تبلیغاتی و گذاشتن عکس های تبلیغاتی در بخش های مختلف پرهیز کنید. درصورت مشاهده هرگونه فعالیت تبلیغاتی کاربری معلق خواهد شد. برای استفاده از فرصت های تبلیغاتی می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

۴ – در امضای خود از قرار دادن حرف های رکیک ، تبلیغات ، لینک سایت های دیگر ، مطالب خارج از عرف و توهین به دیگران اکیدا خودداری کنید.

۵ – استفاده از نام هایی که به صورت عمدی یا سهوی مشابه نام مدیران یا ادمین های توت فرنگی باشد به خاطر جلوگیری از گمراه شدن کاربران مجاز نبوده.

۶ – هر مطلب صرفا بیانگر نظر و عقیده نویسنده آن است و بیانگر نظر و عقیده مسئولان و مدیران توت فرنگی و یا تفکر حاکم بر این سایت نیست. بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نویسنده می باشد.

۷ – احترام به کاربران و مدیران توت فرنگی، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند تبادل نظر توت فرنگی است.

۸ – با توجه به ماهیت وب سایت توت فرنگی و حضور گسترده خانواده ها بخصوص بانوان عزیز ایرانی در سایت ، اولویت اول ما رعایت حقوق خانواده ها می باشد.

۹ – جهت استفاده بهتر و کامل از خدمات و همچنین ایجاد ارتباط سریعتر با کاربران پیشنهاد می کنیم پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید.

۱۰ – تاپیک ها یا پست هایی که به دستور مراجع قضایی مشکل داشته باشند بلافاصله از سایت حذف خواهند شد و مسئولیت های بعدی به عهده کاربر می باشد.

 

شرایط و قوانین ایجاد تاپیک، پست و کامنت

۱ – از استفاده کلمات رکیک و نامربوط در عنوان تاپیک و پست بپرهیزید. در صورت استفاده از کلمات نامتعارف در جامعه ، قطعا تاپیک یا پست حذف خواهد شد. همچنین در صورت تکرار دسترسی شما به کاربری مسدود خواهد شد.

۲ – تاپیک خود را در دسته بندی مناسب و تعریف شده قرار دهید تا دسترسی سایر کاربران راحت تر انجام شود.

۳ – از ایجاد تاپیک یا پست های تبلیغاتی پرهیز کنید. در صورت مشاهده تاپیک یا پست مورد نظر حذف می شود. (تبلیغات شامل لینک به سایت های دیگر، لینک شبکه های اجتماعی، لینک گروه یا کانال های تلگرامی) در صورت نیاز به معرفی کالا یا خدمات خاص می توانید به صورت مستقیم تصویر و مشخصات محصول را در تاپیک قرار دهید.

۴ – از ایجاد تاپیک با موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه خودداری کنید.

۵ – از ایجاد پست یا تاپیک هایی که به کاربران دیگر و حریم شخصی آنها مرتبط می شود خودداری کنید. همچنین از تهمت زدن، نسبت دادن و هرگونه موضوع مشابه خودداری کنید. در صورت مشاهده تاپیک مورد نظر حذف و کاربری متخلفین مسدود می شود.

۶ – ایجاد تاپیک هایی با موضوع فال گرفتن و دعانویسی اکیدا ممنوع بوده و کاربران متخلف مسدود خواهند شد.

۷ – کاربران اجازه ارائه مشاوره پزشکی در بخش تبادل نظر را به هیچ وجه ندارند. در صورتی که کاربران سایت دارای تخصص، مدرک و یا علاقه به مشاوره هستند می توانند با ارائه مدارک خود به بخش مشاوره توت فرنگی تقاضای همکاری دهند.

۸ – بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، فیلترشکن، نرم افزارها ، معرفی سایت های فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

۹ – از ایجاد پست یا تاپیک های سیاسی توهین آمیز ، تمسخر آمیز ، نسبت دهنده، توهین به مسئولین کشور و تمسخر ادیان و موارد مشابه خودداری کنید. در صورت مشاهده دسترسی کاربر مسدود و تاپیک مورد نظر حذف می شود.

۱۰ – از توهین به قومیت، ملیت و اقلیت ها خودداری کنید و درصورت مشاهده به جای پاسخگویی متخلف را به مدیران سایت گزارش دهید.

۱۱ – پست های حذف شده جز پست های کاربر به حساب نخواهد آمد و از تعداد پست های کاربر کسر خواهد شد.

۱۲ – خواهشمند است از گذاشتن اطلاعات شخصی در پست ها جدا خودداری فرمایید. امکان حضور و خواندن مطالب برای بسیاری از افراد (عضو و غیرعضو) وجود دارد. بهتر است مطالب خود را به گونه ای بنویسید که قرار است هر کسی (مرد یا زن- دوست یا فامیل – عضو و غیرعضو) آنها را بخوانند.

 

شرایط و قوانین ایجاد سوال و تجربه کاربری در بخش مشاوره

۱ – داشتن ۱۵ سال سن و برخورداری از سلامت کامل عقلی نیاز است .

۲ – محتوای ارائه شده صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران در نظر گرفته شده است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نمی باشد

۳ – سوالات خود را با رعایت اصول اخلاقی و حفظ حریم های دینی اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطرح نمایید.

۴ – به دلیل این که تجویز و یا تایید دارو بایستی پس از معاینه حضوری و با توجه به ویژگی های جسمی و روانی هر فرد زیر نظر متخصص مربوطه انجام شود ، از پرسیدن نام دارو در متن سوال اکیدا خودداری نمایید.

۵ – مشکل جسمی و یا روانی هر فرد مختص به خود است و با توجه به شرایط خود او در نظر گرفته می شود. لذا از بردن نام و توصیه متخصص در متن سوال و یا پیشنهاد آن در بخش تبادل به سایر مراجعین خودداری نمایید.

۶ – می توانید با استفاده از گزینه محرمانه در هنگام پرسیدن سوال از دیده شدن نام کاربری خود در سایت جلوگیری کنید.